PROČ BY JSTE MĚLI POUŽÍVAT PIGMENTY DOREME?

Je to snadné! Objevte naše největší výhody!

O pigmentech

                                       

Doreme pigmenty jsou bezpečné a zaručují kvalitu

Doreme pigmenty jsou pro tělo neutrální a neobsahují konzervační látky a karcinogeny, což potvrzuje výzkum. Jsou také vhodné pro alergiky (osoby s nežádoucími nebo nebezpečnými vedlejšími účinky mikropigmentace). Každý odstín obsahuje  bezpečnostního listu, který je potřebný k prokázání složek používaných při jejich výrobě. Jsou vyráběné ve farmaceutické laboratoři v Korei. Mají požadované bezpečnostní certifikáty německé laboratoře Dermatest a certifikáty CE. Navíc pigmenty Doreme podstoupily testy kvality SGS (Société Générale de Surveillance - Švýcarsko), které potvrzují, že neobsahují těžké kovy a splňují globální standardy a standardy v oblasti mikropigmentace. Také certifikován v KOREA TESTOVACÍM A VÝZKUMNÝ INSTITUTEM.

Doreme pigmenty jsou stabilní a předvídatelné

Pigmenty značky Doreme se vyznačují vysokou stabilitou a dobrou předvídatelností v průběhu času. Odpovídající složení výrobku zaručuje maximální předvídatelnost v čase bez potřeby zvláštní pigmentace prvního modifikátoru určené pouze ke stabilizaci barvy, jak je tomu často v případě barviv jiných značek. Díky své velké pigmentaci jsou výrobky Doreme charakterizovány vysokou stabilností v pokožce, což se promítá do kvality pigmentace.

Pigmenty Doreme mají širokou škálu barev

Faktem je, že každá pokožka je jiná a konečný efekt se může barevně lišit. Což je důvod, proč  značka Doreme vytvořila velmi širokou škálu odstínů ....teplou, studenou a neutrální. Barvy mohou být kombinovány, čímž se získá v podstatě neomezené možnosti barevných odstínů. Pomocí barevného kolečka, principů pigmentologie a mikro pigmentace můžeme dosáhnout zamýšlených výsledků.

Doreme pigmenty umožňují pohodlnou práci

V závislosti na technice práce nabízíme různé typy pigmentů

Doreme v současné době nabízí 5 různých  skupin pigmentů pro pigmentaci rtů, očních víček a obočí, stejně jako pigmenty pro korekci, maskování a lékařskou pigmentaci.

Tři typy pigmentů na obočí : Liquid, Conc. a 2 shot  se liší především v hustotě, což umožňuje vybrat správný typ produktu pro daný způsob práce . Jednotlivé série se také liší podle svých barev.

POZOR! Je třeba poznamenat, že v nabídce pigmentů jsou barvy se stejnými názvy, ale mohou být zcela odlišné odstíny. Před nákupem je třeba zkontrolovat vybraný pigment ve vzorníku, pokud jde například o teplou , studenou nebo neutrální barvu. Např.pigment  Cocoa za skupiny LIQUID je studená barva(č.. 223), a pigment (č.17) ze skupinyCONC se stejným názvem je teplá barva, podobně jako pigment  Dark Ash (č.53)- ze skupiny CONC.  a je studený odstín, a ve skupině 2SHOT má  č. 820 a to je teplý odstín. Proto je důležité při výběru pigmentů kontrolovat především číslování , než vybírat podle názvů .Proto je vhodné mít po ruce přehled barev jednotlivých typů pigmentů - viz tabulky.

Liquid pigmenty se vyznačují řidší konzistencí , ideální pro  práci strojkem, metodu ombre . Balené v plastové lahvičce se šroubovacím uzávěrem.  Pigmenty Doreme jsou charakteristické optimální hustotou, takže jsou účinné při práci, neucpávají jehly ani nevytékají během práce. Řada Liquid obsahuje barvy na pigmentaci obočí , očních linek,  očních stínů, rtů,  lékařské pigmentace a korekce (např jizev ) . Řada Correction obsahuje pigmenty pro korekci nežádoucího zabarvení starého make-up. V této řadě je i  i bílý pigment(obsahující oxid titanu), který je vhodný při pigmentaci rtů.

CONC a 2SHOT pigmenty jsou hustější konzistence (krémovější) než Liquid pigmenty. CONC pigmenty jsou baleny v lahvičce s pumpičkou. Obě řady jsou vysoce pigmentované, doporučené pro všechny metody, jak manuální tak ruční. Mají širokou škálu barev, která je vhodná pro evropský typ pokožky .

2SHOT má konzistenci husté smetany a doporučuje se  pro microblading, Ale také se může použít i na práci se strojkem. Pro řidší konzistenci je dobré přidat vhodný BOOSTER. 2SHOT byly původně baleny ve skleněných nádobách, ale na žádost uživatelů byly obaly změněny na praktičtější - plastové..

Všechny pigmenty se mohou vzájemně míchat podle potřeby. Novinkou jsou organické pigmenty na rty z řady ORGANIC.

Doreme pigmenty mají mnoho možností

Doreme je značka vytvořená pro kreativní umělce.. Pigmenty se mohou vzájemně míchat nejen v rámci dané  řady, ale také se mohou kombinovat např. Liquid s koncentráty.Umožňuje  to nekonečné barevné kombinace . Pro dosažení požadované konzistence pro různé  techniky ​​ připravila firma Doreme speciální boostery,.. např. na ředění a stabilitu barev. Díky nim je práce mnohem jednodušší. Boostery, přidávané k barvivům během pigmentace ,obsahují zvlhčující látky, kyselinu hyaluronovou, glycerin a extrakty z léčivých rostlin (Asian Bitwort, čarodějnice). Výtažky z těchto rostlin mají protizánětlivé, protiedémové, antibakteriální vlastnosti, snižují krvácivost a urychlují hojení.

Nenahraditelné Doreme Boostery

V závislosti na typu ošetření připravil výrobce tři důležité produkty: Lip Booster (růžový), vhodný pro pigmentaci rtů.  Brow Booster (modrý) pro pigmentaci obočí a Eye  Booster (světle růžový), který se používá v průběhu pigmentace očních linek. Dalším produktem jePermanent Sealer (bílý), který lze použítý např.  jako ředidlo pigmentu nebo jako léčivý přípravek - aplikovaný po ukončení zákroku .

Mnoho kolegů v oblasti PMU čelí potížím během pigmentace rtů. Často jsou  to silné otoky, podlitiny a špatná retence barev. Rty jsou velmi dobře zásobeny krví a jejich struktura vyžaduje správnou pigmentaci. Lip Booster, přidaný do pigmentu, snižuje transport lymfy a snižuje krvácení, což usnadňuje implantaci pigmentu. Minimalizuje modřiny vytvořené během procedury. zlepšuje hydrataci rtů . Po narušení pokožky můžete přípravek aplikovat přímo na místo ošetření. Brow Booster pomáhá hydratovat a zjemňovat oblast obočí, zlepšuje komfort při postupu a usnadňuje práci, minimalizuje krvácení. Podporuje udržování pigmentu v kůži, urychluje léčbu pokožky. Booster Eye, jako v případě úst, minimalizuje modřiny, ale také minimalizuje slzení, což způsobuje rychlejší, efektivnější a pohodlnější práci pro obě strany. Navíc minimalizuje otoky.